در این مطلب شما می توانید ترینر بازی IGI 1 : I’m Going In را دانلود کنید، دو نسخه از ترینر بازی آی جی آی 1 برای دانلود قرار گرفته است و هر کدام را به دلخواه می توان استفاده کرد.

توضیحات فقط مربوط به ترینر اول وارد درج می شود و در صورتی که نیاز به توضیحات ترینر دوم داشتید در بخش دیدگاه ها درخواست را اعلام کنید.

شاید برایتان جالب باشد بدانید که بازی IGI 1 اولین نسخه خود با عنوان Project IGI: I’m Going In به عنوان یک بازی با سبک تیراندازی، اول شخص و تاکتیکی برای سیستم عامل ویندوز در تاریخ 8 دسامبر سال 2000 برابر با 18 آذرماه سال 1379 منتشر کرد.

نسخه جدید این بازی پس از سه سال و یعنی سال 2003 با عنوان IGI 2 Cover Strike به بازار آمد.

پس از این نسخه دیگر بازی ای با این عنوان ایجاد و تولید نشد اما طبق اعلامیه ای که در سال 2019 نشر داده شد قرار است نسخه جدید از بازی با عنوان IGI: Origins پس از 21 سال در سال 2021 عرضه شود.

برای دانلود ترینر بازی IGI 2 : Cover Strike به لینک زیر مراجعه کنید.

 

توضیحات ترینر بازی IGI 1

استفاده از این ترینر بسیار ساده است، کافی است آن را اجرا کرده سپس بازی را باز کرده و اجرا کنید و در نهایت کلیدهای فعال کردن کدهای تقلب رو بسته به گزینه ای که قصد فعال سازی آن را دارید فعال نمایید که در زیر توضیحات مربوط به آن داده شده است.

برای اجرای این ترینر نیازی به غیرفعال کردن آنتی ویروس نیست اما برای احتیاط در صورتی که در اجرای آن مشکل داشتید آن را غیر فعال کنید.

کلید فعال سازی توضیحات
کلید F9 جان بینهایت
کلید F10 مهمات بینهایت
کلید F11 تیراندازی سریع
کلید F12 بازگشت به حالت عادی
غیرفعال کردن ترینر

در صورتی که ترینر فوق بر روی سیستم شما اجرا نشد و یا نسخه ای از بازی که در حال بازی کردن با آن هستید در بخش دیدگاه ها با ما در تماس باشید تا نسخه جدیدی از ترینر بازی IGI 1 برای دانلود قرار بگیرد.